متن خبر

اقدامات اداره فضای سبز منطقه ۲۲
ایجاد شده توسط : MYTEHRAN\jahani در 1394/12/19

احداث محوطه مددسرای چیتگر
 واحد توسعه فضای سبز به منظور بهبودی وضعیت فضای سبز اقداماتی انجام داد.
 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲۲، به منظور گسترش فضای سبز ، افزایش سرانه و آراستگی منظر شهر که تأثیر مثبت و به سزایی نیز در كاهش آلودگی هوا و آلودگی صوتی دارد ، عملیات احداث ۶۰۰ مترمربع از فضای سبز محوطه مدد سرای چیتگر واقع در محدوده ناحیه ۲ انجام شد .گفتنی است کاشت گونه های گیاهی از جمله : كامیس پاریس ، ژونی پروس ، یاس هلندی ، زیتون تلخ از جمله اقدامات این واحد است. بازدید دانش آموزان شهدای سر چشمه از مرکز آموزش گل و گیاه شعبه یک
 مرکز تحقیقات آموزش و مشاوره فضای سبز منطقه ۲۲ ، تاریخ پانزدهم اسفندماه ۹۴ میزبان دانش آموزان شهای سر چشمه شد.
 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، مرکز تحقیقات آموزش و مشاوره فضای سبز منطقه، تور نیم روزه بازدید از باغچه آموزشی مرکز برای شهدای سر چشمه، برای آشنایی با انواع گیاهان آپارتمانی و انواع درخت و درختچه در فضای سبز برگزار کرد. 
 در این بازدید ۳۲ نفراز دانش آموزان به همراه دونفر از مربیان ایشان حضور داشتند. 
 در پایان به هر یک از دانش آموزان و مربیان گلدان شمعدانی اهداء شد.
 
 برگزاری کلاس آموزش سبزیکاری در منزل 
 مرکزتحقیقات آموزش و مشاوره فضای سبز منطقه ۲۲ ، کلاس آموزش سبزیکاری در منزل برگزار کرد.
 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، مرکز تحقیقات آموزش و مشاوره گل و گیاه منطقه، تاریخ پانزدهم اسفند ماه ۹۴ به منظور آشنایی بیشتر شهروندان با نحوه کاشت سبزی در بستر کشت در منزل و نحوه نگهداری و برداشت سبزیجات از جمله سبزیجات برگی و غده ای در سرای محله زیبادشت بالا برگزار کرد. 
 در این کلاس آموزشی۱۲ نفر از شهروندان حضور داشتند.
 
 
 توزیع نهال رایگان در هفته درختكاری برای شهروندان منطقه۲۲
 مرکز تحقیقات آموزش و مشاوره فضای سبز منطقه ۲۲ ، به منظور استقبال از هفته درختکاری اقدام به توزیع نهال رایگان به شهروندان در محل مرکز آموزش گل و گیاه کرد. 
 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، مرکز تحقیقات آموزش و مشاوره فضای سبز منطقه، تاریخ پانزدهم اسفند ماه ۹۴ به منظور استقبال از هفته درختکاری به توزیع ۲۰۰ اصله نهال رایگان بین ۱۰۰شهروند در محل مرکز آموزش و مشاوره گل و گیاه اقدام کرد.
 گفتنی است به هر شهروند نهال های ، سیب و بِه توزیع شد. 
 
 
 توزیع بیش از ۱۱۶۰ سبد کالا به مناسبت استقبال از بهار ۹۵ در سطح منطقه ۲۲ 
 توزیع سبد کالا در سطح منطقه ۲۲ انجام شد.
 به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۲۲، اداره فضای سبز حوزه معاونت امور شهری و محیط زیست از نیمه اول اسفند سال جاری اقدام به توزیع سبد کالا به کارگران زحمت کش فضای سبز کرد.
 توزیع بیش از ۱۱۶۰ عدد سبد کالا در میان کارگران عرصه های فضای سبز نظیر نواحی چهارگانه ، بوستان جوانمردان ، بوستان چیتگر ، بوستان لتمال کن ، بوستان ایثار و بوستان آبشار با حضور و نظارت ریاست اداره فضای سبز ، معاون اداره و ناظرین مقیم صورت پذیرفت . سبدهای توزیع شده شامل ۱۶ قلم کالا از جمله : برنج طارم گلستان ، خشکبار ، روغن ، چای ، حبوبات ، شکلات و ... است.


print
rating
  نظرات